Wsparcie fotograficzne. Co dalej z tą fotografią?

wpis w: Uncategorized | 0

Wsparcie fotograficzne? To będzie dosyć nietypowy post.

Ostatnie dni zatrzymały nas w domu, zatrzymały na chwile nasze życia i pomogły odetchnąć. Być może zastanowić się czego w życiu chcemy. Czy to wszystko za czyn na codzień gonimy jest rzeczywiście tak ważne? Czy praca, którą wykonujemy jest tą, o której marzyliśmy, albo chociażby w jakiś sposób nas spełnia? W mojej głowie kołacze się milion myśli. Nadszedł czas na małe przewartościowanie. Na przemyślenia, jak zachować płynność finansową i co zrobić żeby mój biznes nie padł. Żeby praca, którą kocham nadal pomagała mi zarabiać.

Zaplanowane sesje . . .

Mimo tego, że fotografia jest teraz pewnie gdzieś na końcu Waszej listy potrzeb, to jednak mam nadzieję, że to się zmieni kiedy dni staną się dłuższe, cieplejsze i będziemy mogli wyjść w plener. Ta sytuacja przecież nie będzie trwać wiecznie. Już niebawem zaczynają się komunie, chrzciny i nawet jeżeli będzie trzeba odłożyć je w czasie, to myślę, że jednak warto mieć pamiątkę  w postaci fotografii dla Waszych pociech.

 

Mini sesje i Wielkanoc

Zbliżają się święta Wielkanocne. Zazwyczaj, tuż przed spotykaliśmy się na mini sesjach. W tym roku nie będzie to nam dane. Jednak nie zamierzam z nich zrezygnować zupełnie. Zamienimy je na sesje wiosenne, pełne kolorów, kwiatów i radości. Wiele osób z zapisanych na sesje wielkanocne, już teraz zadeklarowało się na wersję wiosenną. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ  sporo wstecz zaczęłam swoje przygotowania do nich.

Wychodząc Wam na przeciw i chcąc wesprzeć Was, będę organizowała więcej mini sesji. W końcu niebawem takie piękne święta jak Dzień Mamy, czy Dzień Dziecka. Zmienię również swoje pakiety. Myślę, że jak już poradzimy sobie z wirusem, wszyscy będziemy w słabszej kondycji finansowej, dlatego warto się otworzyć na takie rozwiązania. Co W na to? Przed nami piękna wiosna i lato, więc uwiecznijmy to! Sesje, które mamy już zaplanowane, nie przepadną. Dostosujemy swoje grafiki i ustalimy nowy termin.

 

Reportaże ślubne

To samo tyczy się par, z którymi mam zaplanowany ślub. Niektórzy z Was, będą chcieli odwołać wszystko. Nie róbcie tego, przecież chcecie się pobrać i nadal marzycie o tym pięknym dniu. Myślę, że większość wykonawców podejdzie do tematu jak ja i postara się wspólnie z Wami przesunąć uroczystość w czasie. Obecnie sezon ślubny trwa prawie cały rok. Każdy miesiąc ma swoją magię, swoje zalety. Warto o tym pomyśleć.

Inni z Was będą chcieli nieco zmienić formę i być może zmniejszyć liczbę gości. Myślę, że w obecnej sytuacji dla większości zaproszonych osób nie będzie to nic dziwnego. Kameralne śluby też są piękne i myślę, że nawet w pewien sposób bardziej wzruszające. Pary Młode, z którymi podpisuję umowy wiedzą, że zawsze pomogę i podpowiem. Wspólnie poszukamy rozwiązania.

 

Jakie wsparcie fotograficzne?

 

Promocje dla tych, którzy przełożą sesję

Oprócz rozwiązań, o których wspomniałam już wyżej, czyli przesuniecie sesji, być może zmiana pakietu, mam też kilka innych pomysłów. Dla tych, którzy decydują się nie zmianę terminu, a nie odwołanie sesji w przypadku planowanych mini sesji Wiosennych, 10% zniżki. Nie chciałabym żeby fundusze były przeszkodą. Tyczy się to osób zapisanych na sesje w Warszawie (21.03) oraz na sesje w Łukowie (27-29.03).

 

Albumy i ramy

Skoro siedzimy w domu, to fajnie ten czas wykorzystać i zbliżyć się do siebie bardziej. Siąść i przejrzeć te setki zdjęć, które macie. My rozpoczęliśmy rodzinne oglądanie i byłam w szoku. Niesamowite o ilu historiach zdążyliśmy już zapomnieć, a posortowaliśmy tylko te od momentu narodzin Zojki. Kiedyś obiecałam sobie, że z każdego roku jej życia, w domowej gablotce będzie stał album. Jednak, jak to się mówi, szewc bez butów chodzi. Na tą chwilę zbieram zdjęcia i segreguje, co trafi na karty albumów, a co nie. Jest ich cała masa. W dobie digitala i telefonów w ręku, produkujemy tych zdjęć ogrom i niestety większości z nich nigdy ponownie nie oglądamy. Warto to zmienić!

Dlatego dziś, zachęcam Was do zamówienia rodzinnych albumów. Firma, z którą na codzień współpracuje przygotowała ciekawe promocje. Mam nadzieję, że już niebawem będziecie mogli podziwiać swoje albumy w domowym zaciszu i o wiele częściej będziecie zaglądać do nich niż folderów na dysku. Ofertę z albumami prześlę zainteresowanym.

Oczywiście nie tylko albumy możemy wspólnie przygotować. Zachęcam też do dużych wydruków, które będą zdobić Wasze ściany. A może marzy Wam się ściana pełna różnych formatów?

Poniżej możecie zobaczyć śliczny album z sesji noworodkowej, który prezentowałam kilka dni temu na moim profilu na FB.

https://www.instagram.com/p/BbCW2vdFnSn/?utm_source=ig_web_copy_link

Fotografia produktowa

Wsparcie fotograficzne tyczy się również Waszych biznesów. Spora część firm błyskawicznie zareagowała na obecną sytuację i zaczęła przenosić swoje działania w  on-line. Byłam wręcz zdziwiona jak szybko.  Niestety duża część boryka się  z tym, że nie ma zdjęć lub te które posiada, nie są najlepszej jakości. Dlatego postanowiłam pomóc Waszym biznesom. Możecie zlecić mi wykonanie zdjęć packshotowych produktów, które sprzedajecie. Branża e-commerce wymaga wręcz tego typu zdjeć. Są to produkty na białym tle. Mogę również wykonać sesje aranżowane, czyli Wasz produkt w pewnej scenografii. Nie ma tu niebezpieczeństwa, nadajemy tylko paczki w dwie strony.

Retouhing

Czyli po prostu retusz zdjęć, które wykonacie sami. Możecie wysłać do mnie Wasze zdjęcia, a ja je „podrasuje” i zapiszę w odpowiednich formatach pod internet. Niebawem, mam nadzieję, stworzę jakiś mini poradnik jak zadbać o odpowiednią kompozycję zdjęć i oświetlenie. Osobom, które zgłoszą się do współpracy pomogę w organizacji sesji w domu.

Vouchery

Serdecznie zapraszam Was do skorzystania z voucherów na sesje. W tym momencie wydłużam możliwość na wykorzystanie ich przez roku czasu. Wiele się nadal w naszych życiach dzieje, obchodzimy przecież urodziny, imieniny, czy rocznice. Warto dać prezent, który można wykorzystać jak już cały stres z wirusem ucichnie. Szczególnie, że takie daty jak roczek maluszka, czy pojawienie się nowego członka rodziny dobrze mieć na fotografiach, do których wrócimy po latach.

Do 10 kwietnia, czyli do końca trwania kwarantanny, mam dla Was promocję. Osoby, które w tym czasie wykupią u mnie voucher na sesję otrzymują rabat w postaci 50 zł. zniżki.

Zapraszam wszystkich do kontaktu. Mam nadzieję, że ten post pokazał Wam jakie wsparcie fotograficzne możecie obecnie uzyskać dla swoich firm. Dla każdego obecnie ważna jest płynność finansowa.

Życzę Wam wszystkim dużo spokoju i dobrych pomysłów. Dbajcie o siebie i swoje rodziny, co w końcu mamy na to czas. Do zobaczenia mam nadzieję już niebawem!

Aga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *