• Fotograf ślubny Łuków

Sesja plenerowa Marty i Bartka

wpis w: Fotografia ślubna | 0

Przyznaje się bez bicia, że mam czasami tak, że nie jestem specjalnie zadowolona ze swoich zdjęć. Bo na przykład coś poszło nie tak. Nie zastałam pogody czy światła jakie miałam w mojej wizji na daną sesję. Czy okazało się, że jakieś dodatki nie dotarły. A tu wszystko wyszło perfekcyjnie.

Choć obaw miałam niemało, ponieważ nie znałam miejsca, do którego zabierali mnie Marta i Bartek. Wiedziałam tylko co ze sobą zabieram, ale nie miałam pojęcia czy to zepnie mi całość scenografii i tego jak chciałabym żeby wyszło. To co zobaczyłam na miejscu przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękuję, że umożliwiono nam filmowanie i robienie zdjęć w tym miejscu. Nie podejrzewałam, że niedaleko mojego rodzinnego domu jest takie cudeńko.

Pisząc tu o tym, że wyszło dobrze mam na myśli całość zlecenia. Jestem równie zadowolona ze zdjęć z przygotowań, z ceremonii zaślubin i z zabawy weselnej. Wszystko mi się podoba! 🙂 Parze Młodej również. Otrzymałam od Martusi dużo ciepłych słów i podziękowań za cudną pamiątkę. Ja również dziękuję za ten czas, za Wasze zaufanie i spotkanie kozackiego zespołu ze Śląska. Super ludzie! Super Wy!

Są takie sesje, które zostają w mojej głowie na dłużej, wracam do nich z ogromną radością, że dałam radę, że wyszło pięknie. Taką sesją są wizerunkowe ujęcia Marty sprzed lat i napewno będą te.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *