• Fotograf ślubny Łuków

Rustykalna sesja ślubna Marty i Bartka

wpis w: Fotografia ślubna | 0

Rustykalna sesja ślubna? Przyznaje się bez bicia, że mam czasami tak, że nie jestem specjalnie zadowolona ze swoich zdjęć. Bo na przykład coś poszło nie tak. Nie zastałam pogody czy światła jakie miałam w mojej wizji na daną sesję. Czy okazało się, że jakieś dodatki nie dotarły. A tu wszystko wyszło perfekcyjnie.

Choć obaw miałam niemało, ponieważ nie znałam miejsca, do którego zabierali mnie Marta i Bartek. Wiedziałam tylko co ze sobą zabieram, ale nie miałam pojęcia czy to zepnie mi całość scenografii i tego jak chciałabym żeby wyszło. To co zobaczyłam na miejscu przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękuję, że umożliwiono nam filmowanie i robienie zdjęć w tym miejscu. Nie podejrzewałam, że niedaleko mojego rodzinnego domu jest takie cudeńko.

Pisząc tu o tym, że wyszło dobrze mam na myśli całość zlecenia. Jestem równie zadowolona ze zdjęć z przygotowań, z ceremonii zaślubin i z zabawy weselnej. Wszystko mi się podoba! 🙂 Parze Młodej również. Otrzymałam od Martusi dużo ciepłych słów i podziękowań za cudną pamiątkę. Ja również dziękuję za ten czas, za Wasze zaufanie i spotkanie kozackiego zespołu ze Śląska. Super ludzie! Super Wy!

Są takie sesje, które zostają w mojej głowie na dłużej, wracam do nich z ogromną radością, że dałam radę, że wyszło pięknie. Taką sesją są wizerunkowe ujęcia Marty sprzed lat i napewno będą te.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *