Last minute! Pomysły na świąteczne prezenty

wpis w: Uncategorized | 0

Święta już za tydzień!

Wiem, wiem część z Was jest kompletnie przerażona! Nie popadajcie jednak w paranoje, to jeszcze ogrom czasu, żeby wymyślić coś fajnego. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na świąteczne prezenty dla najbliższych, postaram się Wam pomóc w tym poście. Mam kilka pomysłów w różnych budżetach oraz wymagających różnego zaangażowania w Waszej strony.

1. Pomysł do 50 zł.

Każdy z Was ma napewno całą masę zdjęć zrobionych telefonem czy aparatem, które nigdy nie zostały wydrukowane. Już dawno odeszliśmy od wersji papierowej, którą kiedyś tak chętnie oglądaliśmy podczas rodzinnych spotkań. Może warto do tego wrócić ? Myślę, że nasi rodzice i dziadkowie byliby zachwyceni z takiego prezentu. Wystarczy wybrać odbitki i zapakować w świąteczne pudełeczko, które możemy sami ozdobić lub zamówić, czy kupić w sklepie papierniczym. Mogą to być zdjęcia z ostatniego roku, czyli przekrój przez Wasze wyjazdy, imprezy rodzinne, najśmieszniejsze ujęcia z wspólnych wygłupów, czy dokumentacja dnia powszedniego – czyli np. zdjęcia z ostatniego miesiąca. Wybór należy do Was!

 

2. Pomysł do 100 zł.

Drugi pomysł, to zatrzymanie najpiękniejszych chwil w albumie fotograficznym. Tu musicie się spieszyć jeżeli chcecie jeszcze zamówić album w postaci fotoksiążki. Do świąt zostało niewiele czasu. Są oczywiście opcje usług expres, możecie też jednak kolejny raz postawić na tradycję i kupić album, do którego wkleicie odbitki. Macie wybór – znaleźć szablon albumu, który dodatkowo sami ozdobicie lub kupić gotowy w sklepie. Wersja ze zdobieniem jest świetnym pomysłem na kilka wspólnych chwil z Waszymi pociechami, które dodadzą coś od siebie, a prezent trafi np. do dziadków lub do drugiego rodzica. Taka dodatkowa, sentymentalna pamiątka.

 

3. Pomysł powyżej 100 zł.

Kolejny pomysł, to zamówienie bonu na sesję fotograficzną. Możecie tu wybierać, przebierać w ofertach. Dodatkowo znajdziecie pomysł na taką sesję dla każdego członka rodziny – może to być sesja rodzinna dla Was wszystkich, sesja wizerunkowa dla mamy czy taty, sesja dla Waszych maluchów, czy może zdjęcia biznesowe, które przydałyby się małżonkowi/małżonce. Nie jest to najtańsza forma, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był to prezent zbiorowy.

Mam nadzieję, że spodobały się Wam moje propozycje i wiecie już co kupić najbliższym. Niech te poszukiwania będą dla Was przyjemnością, bo przecież na tym ma polegać magia świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *