• sesja plenerowa na Politechnice

Koniec sezonu 2019, wesele w listopadzie

wpis w: Fotografia ślubna | 0

Dawno nic sie nie pojawiało na blogu, ponieważ mamy sporo zamieszania w życiu prywatnym. Dzieje się wiele dobrego i mamy intensywny czas, co bardzo nas oczywiście cieszy. Postanowiłam pokazać Wam pewien reportaż. To wesele w listopadzie, a często pytanie, czy listopad to już nie zbyt mroczny miesiąc.

Koniec sezonu 2019, czyli wesele Gosi i Marcina

Każdy na coś w roku czeka. Ja zdecydowanie na początek i koniec sezonu ślubnego. Na początek, bo zaczyna się kolejna podróż do świata ludzi, którzy postanowili mi zaufać i wybrali właśnie mnie, żebym uwieczniła ich wielki dzień. A na koniec, ponieważ w końcu mogę siąść do obróbki i wyczarować dla tych par piękną opowieść z tego dnia.

W tym roku sezon ślubny zamykało wesele Gosi i Marcina. Poznaliśmy się dużo wcześniej i mieliśmy okazję poznać się lepiej podczas sesji narzeczeńskiej. To był piękny space i dużo śmiechu i radości.

 

Listopadowe śluby to już takie małe niewiadome. Czy będzie już bardzo zimno, może śnieg, a może deszcz. Czy jeszcze drzewa będą miały nieco kolorów, a może już będą zupełnie gołe. Jedno co wiemy, to to że noc zastanie nas wcześnie, a w kościele zmarzniemy. 🙂 Gosia i Marcin trafili na cudownie ciepły dzień, piękny zachód słońca i piękne kolorowe drzewa. Sami zobaczcie fotograficzny skrót z tego dnia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *